sabit tente

 

 

Sabit Tente Sistemleri

Hareket ettirilmeden kullanılan sabit tente sistemleridir. Diğer tente sistemlerinde hareket edebilme özelliği bulunurken, sabit tentelerde bulunmamaktadır. Sabit tentelerin kullanabileceğiniz pek çok farklı modelleri mevcuttur. Tente çeşitleri kullanacak olan alana göre değişkenlik göstermektedir. Mağazaların camekan bölümlerinde sabitlenerek kullanılan bir üründür. Böylelikle mağazayı güneş ve diğer hava koşullarına karşı korumaya yardımcı olmaktadır. Koruma amaçlı olarak avantajları bulunsa da diğer yandan kullanıldığı yere hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Ülkemizde kimi işletmeler, dekor amaçlı olarak kullanma ihtiyacı duymaktadır. Sabit tente sistemleri sayesinde mekanınız son derece estetik görünürken bir o kadar da korunmuş olacaktır.

Sabit Tente Sistemleri  Ölçüleri

Sabite tentelerin ebat ve boyutları uygulanacak olan yere göre ayarlanmaktadır. Eğer ki geniş bir yer için  kullanılacaksa, ölçülerde de daha büyük tasarımlar yapılmaktadır. Mimari çizimlerinize uygun ölçülerde özel olarak üretilmektedir.Fakat daha çok .  50×100 ve 250×600 ebat aralıklarında tasarlanarak kullanılmaktadır. Uygulanacak yere sorunsuz şekilde sabitlenerek uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır. Sabit tente ürünlerin, Sabit ayakları bulunduğundan dolayı ister zemine istersenizde duvara monte edebilirsiniz. Sabit tenteler, hareketli tente sistemlerine oranla daha ekonomik çözümler sunmaktadır.

Sabit tente sistemlerinin en yoğun kullanıldığı renkler arasında siyah, bej, krem yer almaktadır. Belirtmiş olduğumuz bu renklerin dışında ki renklere de üretimi yapılarak kullanılmaktadır.  Sabit tentelerin kurulumu oldukça kolaydır.

Sabit Tente Sistemleri ve  Kullanım Yerleri

İç, dış mekan, kapı ve pencere gibi bölümlerde de sorunsuz şekilde kullanılan tente modelidir. Mekanlarınıza görsel bir zenginlik kazandırmak ve korumak adına sabit tenteleri güvenle kullanabilirsiniz. Uygulanan yerlere mimari bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Sabit tente modelleri çok fazla olduğundan dolayı mekanlarınıza uyum gösterecek olanlarını tercih etmelisiniz.